درباره ما

هنر کده سفیر صنعت با بيش از سه دهه تجربه وخدمت در زمينه طراحي و ساخت ماكت هاي صنعتي با بهره گيري از دانش روز واستفاده از پيشرفته ترين دستگاههاي مدل سازي از قبیل لیزر و پرینتر سه بعدی،همواره آماده ارائه خدمات ومشاوره در زمينه ساخت ماكت به كارفرما مي باشد.
نمایش ماکت برای صاحب کار و ارائه دهنده طرح بسیار ارزنده است ، زیرا که مطالعه نقشه های فنی و اجرایی برای جمله اشخاص گویا و مفهوم نیست. بارها به تجربه ثابت شده است که وقت و هزینه ای که برای ساخت ماکت مصرف می شود به مراتب کمتر از هزینه ای است که بعدا به سبب تخریبهای احتمالی و دوباره کاری ها صرف می شود .از مزیتهای دیگر ماکت ارائه الگویی مناسب جهت بازدید مناسبتهای رسمی و حضور مناسب در نمایشگاههای داخلی و خارجی میباشد.
هنر کده سفیر صنعت اين افتخار را دارد كه تا كنون پروژه هاي مطرح و متعددي را در زمینه ریلی در سطح كشور به اجراء درآورده است.

علی اختیاری

But every year I have to fend off accommodations that would send false signals about write my paper his academic skills.

The large stakes, low stakes, the greater the expectations, are just for people affordablepapers who are unaware of what’s significant to them.