درباره ما

our team consists of experienced writers in different fields (they pass two tests, both language and academic); we work 24/7 to support you (via phone and chat); we hire native speakers; we offer you premium editing services (proofreading); plagiarism-free papers; free revision for 2 weeks!write my essay. Can get the essay in three hours? I couldn’t believe it. But it’s a fact. It’s easy! Great. – Simon.research paper writerwrite my essayهنر کده سفیر صنعت با بيش از سه دهه تجربه وخدمت در زمينه طراحي و ساخت ماكت هاي صنعتي با بهره گيري از دانش روز واستفاده از پيشرفته ترين دستگاههاي مدل سازي از قبیل لیزر و پرینتر سه بعدی،همواره آماده ارائه خدمات ومشاوره در زمينه ساخت ماكت به كارفرما مي باشد.
نمایش ماکت برای صاحب کار و ارائه دهنده طرح بسیار ارزنده است ، زیرا که مطالعه نقشه های فنی و اجرایی برای جمله اشخاص گویا و مفهوم نیست. بارها به تجربه ثابت شده است که وقت و هزینه ای که برای ساخت ماکت مصرف می شود به مراتب کمتر از هزینه ای است که بعدا به سبب تخریبهای احتمالی و دوباره کاری ها صرف می شود .از مزیتهای دیگر ماکت ارائه الگویی مناسب جهت بازدید مناسبتهای رسمی و حضور مناسب در نمایشگاههای داخلی و خارجی میباشد.
هنر کده سفیر صنعت اين افتخار را دارد كه تا كنون پروژه هاي مطرح و متعددي را در زمینه ریلی در سطح كشور به اجراء درآورده است.

علی اختیاری